Tēma: Vienlieli trijstūri

Klase: 8.

0.-2. posmi

Mērķis: formulēt vienlielu trijstūru definīciju.

 

Attachments:
Download this file (vienliel_trijst.pdf)1_stage_0_student[1.,2.,3.uzdevums – diagnostika.]414 kB
Download this file (vienliel_trijst2.pdf)2_stage_0-2_student[1.,2.uzdevums – diagnostika. 3.,4.uzdevums – algoritms.]406 kB

Comments  

# Renata Jonina 2017-02-11 18:35
Labdien, Olga!
Paldies par aprakstīto stundu. Man paradījās daži jautājumi.

1. Kāds ir stundas mērķis skolēnam? Atbildi uz kādu jautājumu viņi meklēs izpildot visus jūsu uzdevumus? Jo ja jautājums ir kas ir vienlielais trijstūris, tad uz to droši vien var atbildēt neizpildot uzdevumus. Vai tad nē? Un nav skaidrs priekš kam jāzina šī definīcija. Tā palīdz izpildīt kādu uzdevumu?
2. Par 1a un 1b uzdevumu. Ko jūs darīsiet, ja skolēns nepareizi noteiks kura trijstura laukums ir lielāks vai nespēs pamatot? Piemēram, es, skatoties uz 1a uzdevumu domāju ka otram trijsturim laukums ir lielāks tāpēc ka sanu malas viņam izskatas garākas. Ja skolēns jums sniegs šādu atbildi, vai jūs tā apmierinās?
3. Kādu secinājumu jūs gaidāt 1a.uzdevumā? Arī parējos uzdevumus nav skaidrs uz kāda pamata skolēni veiks secinājumus. Lai veiktu jebkādu secinājumu, jābūt vismaz diviem elementiem: (a) jautājumam: ko tieši es meklēju un (b) uzdevumam, kurš palīdz man tuvoties atbildei uz uzdoto jautājumu. Jūsu gadījumā, kāds ir jautājums un kādā veidā uzdevumi palīdz tuvoties atbildei?
Paldies!
Joomla SEF URLs by Artio